O nas

Jesteśmy młodymi kobietami mieszkającymi w oddzielnych miejscowościach. Cechuje nas poczucie humoru, dystans do siebie, a przede wszystkim łączy nas wspólna pasja gotowania :lol: Witamy na naszym blogu i zapraszamy do korzystania z przepisów. Czekamy na Wasze opinie, komentarze i sugestie. No to gotuJeeeeemy!!! :-) :-) :-)

Magda

W wieku 28 lat postanowiłam wraz z siostrą założyć kulinarnego bloga. Jestem miłośniczką gotowania i sprawia mi to największą radość. Najbardziej lubię przyrządzać dania główne i desery. Kuchnia jaką preferuje to polska i śródziemnomorska. Często eksperymentuję w kuchni korzystając z nieznanych mi produktów. Wciąż poszukuję nowych smaków :-o  Ponadto uwielbiam podróżować, gdzie poznaję lokalne potrawy i czerpię inspirację do swoich dań.

Karolina

Na pomysł założenia wspólnego bloga wpadła moja siostra. Nie trzeba było mnie długo namawiać, ponieważ bardzo lubię gotować i piec. Często poszukuję nowych przepisów i modyfikuję je według  własnych potrzeb. Lubię urozmaiconą kuchnię. Moim zdaniem z każdej można zaczerpnąć ciekawy pomysł, nowy i zaskakujący smak. Nie boję się eksperymentować.

 

0 comments